Przenośna, praktyczna i poręczna pamięć komputerowa.

Pamięć USB z nadrukiem lub grawerem, to bardzo praktyczny i często używany gadżet reklamowy. Jest on dostępny niemalże od ręki i to w bardzo szerokim asortymencie. Te praktyczne i niewielkie urządzenie zawsze warto mieć przy sobie. Pendrive szczególnie przydatny jest dla osób posiadających komputer, tablet, telefon czy aparat. Dzięki tej przenośnej pamięci nie będzie już problemu z zapełnionymi dyskami czy też z przekazaniem plików. Świetnie nadaje się do w celów zawodowych jak i prywatnych. Pendrive stanowi doskonały gadżet reklamowy, który można wręczać przy wielu różnych okazjach. W naszej ofercie znajdują się pendrive o różnych pojemnościach z możliwością naniesienia twojego logo. Logo lub dowolny inny napis, nr telefonu można nanieść na przenośną pięć pendrive metodą grawerowania lub nadruku, i to nawet w pełnym kolorze. Także wszystko można dopasować do własnych preferencji.

Pendrivy reklamowe – od wyboru, do koloru.

Ze względu na swoje zastosowanie, jak i na możliwość personalizacji poprzez grawer, tampondruk  czy też pełno kolorowy nadruk cyfrowy, pendrivy z logo to często wybierane gadżety reklamowe. W zależności od zapotrzebowania pendrive może posiadać różną pojemność: od 1 do nawet 128 GB. Tak samo co do wyboru ma się temat różnych prędkości zapisu i odczytu danych. To nie wszystko, istnieje także możliwość dopasowania według własnych upodobań także wyglądu pendrive’a. W ofercie firmy aidea.pl znajdują się plastikowe pamięci usb, drewniane, ekologiczne i metalowe pendrivy z nadrukiem lub grawerem. Wybór kształtów także jest bogaty, pendrivy klasyczny, minimalistyczny format pendrive’a, w kształcie karty bankowej, którą można schować do portfela i wiele innych.

Pendrive’y reklamowe – dostępne modele:
Pamięć USB Zielona GoraPendrive z nadrukiem Zielona Góra Pendrive Szczecin pamięć usb Katowice pamięć usb Chorzów pamięć usb 4 GB pamięć usb 32 GB Kraków Pendrive Bydgoszcz Pendrive Głogów pamięć usb Poznań pamięć usb 2 GB warszawa pamięć usb Szczecin Pendrive z nadrukiem Zielona Gora Pendrive z grawerem Poznań Pamieć USB Bydgoszcz.jpg

Pamieci USB Gdansk
pamięć usb Gliwice