Wykonujemy pełne oznakowanie hoteli, oznakowanie domów i osiedli. Zamówisz u nas numeracje na budynki użyteczności publicznej, czytelne i estetyczne systemy informacji wizualnej do biurowca.

Mamy duże doświadczenie w pełnym oznakowaniu wizualnym każdego typu budynków. Zaprojektujemy i dostarczymy tabliczki, litery, cyfry na drzwi do budynków mieszkalnych. Kompleksowo oznakujemy całe sieci hotelowe, biurowce i budynki użyteczności publicznej. Jesteśmy kreatywną firma reklamową, która ma duże doświadczenie w tworzeniu projektów znaków komunikacji w przestrzeni publicznej. Zaprojektujemy, doradzimy i wykonamy całe potrzebne oznakowanie.

Dostosujemy system informacji wizualnej, jego funkcje komunikacyjne tak, aby był charakterystyczny i pasował do standardu danego budynku. Zaprojektowana całość będzie spójna z założeniami architektonicznymi budynku. Zapewnimy płynną i spójną identyfikację komunikacyjną w wewnątrz budynku, jaki i na zewnątrz oraz pomiędzy jego kondygnacjami. Dobierzemy odpowiednie i trwałe materiały, z których całość będzie wykonana. W projektach tabliczek kierunkowych oznaczających poszczególne pomieszczenia, pokoje, lokale, zastosujemy najlepsze, czytelne czcionki oraz piktogramy. Cała infografika obiektu, budynku będzie jego ozdobą.

tablice informacyjne

Oznakowanie hotelu czy budynku wielorodzinnego odbywa się na podstawie dopracowanego wcześniej i zaakceptowanego projektu graficznego. Każde piętro czy pomieszczenie jest oznakowane logicznie, czyli tak by odbiorca w łatwy sposób wiedział gdzie jest i dokąd zmierza. Podczas analizy potrzeb klienta omawiane są szczegóły niezbędne do wykonania projektu i wizualizacji. Ważny jest także dobór odpowiedniego materiału, który będzie wykorzystany do produkcji każdego typu oznakowania budynku. Tablice informacyjne i numeracje poszczególnych pięter dostosowane są kolorystycznie do wizualizacji wnętrza hotelu. To bardzo ważne by wszystko było spójne, przejrzyste i czytelne dla każdego rodzaju obiektu hotelowego czy budynku użyteczności publicznej. Niestandardowe i estetycznie wykonane formy tabliczek informacyjnych, totemy wjazdowe oraz numeracje budynków, wzbudzają duże zainteresowanie, także przypadkowych odbiorców. One nie tylko pełnią funkcję informacyjną, ale są również ważnym elementem designerskim wystroju danego obiektu.

Potrzebny jest Ci projekt graficzny wraz z omówieniem możliwych sposobów oznakowania Twojego budynku? Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Wykonamy dla Ciebie projekt, który zawiera szczegóły wykonania poszczególnych elementów oznakowania, wraz z opisem wszystkich materiałów użytych do produkcji właściwej identyfikacji wizualnej Twojego budynku.

Nasze usługi obejmują:

  • doradztwo,
  • dobór odpowiednich materiałów,
  • opis użytych materiałów do produkcji,
  • projekt graficzny,
  • wizualizację,
  • przedstawienie odpowiednio dopasowanej technologii wykonania poszczególnych elementów,

Zapytaj nas o cenę takiej usługi.

Udzielimy Ci  wszystkich potrzebnych informacji na temat stworzenia wstępnego projektu infografiki potrzebnej do komunikacji wizualnej.